Blizzfan hledá redaktory

  redaktor    redakce    blizzfan   

Redakce Blizzfan přijímá redaktory pro weby WoWfan.cz, Hearthstone.cz, Overwatch.cz a Heroesfan.cz. Hledáme lidi, kteří by psali novinky reflektující aktuální dění ve hrách a na e-sport scéně.

Jaké redaktorské pozice aktuálně poptáváme?

 • Novinky pro WoWfan.cz
 • Novinky pro Hearthstone.cz
 • E-sport novinky pro Hearthstone.cz
 • E-sport novinky pro Overwatch.cz

 

Nenašel jsi pozici, o kterou by ses rád ucházel? Nevadí! Napiš nám podle návodu níže – pro kvalitního redaktora se najde místo vždy!

wu4yvmvwuc_405b49053fbe21806af05c433c87b7b5f869c9e1_1552577507_9915.jpg

Co požadujeme?

 • Znalost angličtiny. 99 % zdrojů je v angličtině.
 • Aktivitu, schopnost sledovat aktuální dění. Reddit a další zahraniční fanouškovské weby jsou tvým kamarádem.
 • Kvalitní články – jak obsahově, tak gramaticky. Měl by ses také starat o opravy chyb, o kterých ti řekne šéfredaktor, pokud je tedy neopraví sám.
 • Časté aktualizace – limit je jeden článek za týden. Jinak ti hrozí odstranění přístupu k administraci.
 • Loajalitu k vedení a zkušenějším členům v týmu. Redaktor by neměl svévolně upravovat články jiných autorů.
 • Ochotu spolupracovat s kolegy, ale také samostatnost – není v našich silách být ti stále k dispozici.
 • Mít Discord a být aktivní. Chceme vědět, na čem pracuješ, kdy bude článek nachystaný k vydání atd. Zároveň Discord využíváme na rozdělování článků mezi redaktory.
 • Redaktor nesmí kopírovat články z jiných webů! Výjimkou je, pokud to licence článku dovoluje nebo pokud jde například o licenci s uvedením zdroje. Při čerpání informací ke článku je vždy nutné uvést zdroj.
 • Ochotu pomáhat návštěvníkům webu.
 • Schopnost pracovat s naším redakčním systémem. Neboj, zaučíme tě.
 • Znalost hry, o které budeš psát. Aktivní hraní je výhodou.

Co nabízíme?

 • Práci v kreativním a mladém týmu.
 • Možnost podílet se na rozvoji oficiálních fan stránek.
 • Zaplatíme ti za každý článek, který napíšeš. Nevyděláš si sice na Ferrari, ale když budeš šikovný, něco málo si vyděláš.
 • Určitě by ses rád podíval na IEM, Gamescom či Blizzcon. Případně i na tuzemské herní akce. Můžeme ti k tomu pomoci.
 • Spoustu dalších bonusů, například přístup do uzavřených testování Blizzardích her.

Pokud máš zájem stát se členem našeho týmu, neváhej a pošli e-mail na zana.kom7@gmail.com. Do předmětu napiš, pro jaký web chceš psát (např. redaktor e-sport Overwatch), do těla e-mailu krátce popiš své zkušenosti, své cíle a očekávání, a do přílohy vlož článek v rozsahu jedné A4 na libovolné téma ze hry, o které se chystáš psát. Příloha by měla být ve formátu DOC nebo PDF a měla by splňovat požadavky popsané výše. Určitě se ti ozveme zpět. Budeš tak vědět, zda jsi prošel či nikoliv. 

WitekCZ
Vít Plchot

WitekCZ je autorem 0 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

kuchta Pred 21 hod.

Však nemusíte písať len o novinkách hre. Ja by som bol strašne rád keby ste sa vrátili ku príbehom postáv kvôli tomuto som sem prvýkrát zavítal a strašne mi to chýba hlavne teraz keď sa v hre nič moc nedeje.

Bellatrix Pred 2 hod.

Nadhodím to v týmu, jestli by někdo zase nechtěl začít s příběhy postav. Díky za tip

Masterblaster So o 21:42

Nemám sice co do toho mluvit , ale opravdu velké nároky na redaktora. Chápu, že chcete mít i velkou kvalitu , ale 1 článek týdně kvalitně napsaný . Uvítal bych spíš 1 článek za měsíc a víc redaktorů přece budete platit za ten 1 článek a ne každý je schopný 7dní v týdnu sledovat a tvořit . Přece bych dal šanci i těm co se nechtějí uvazat na tento web a chtějí i žít život . Dobře tak kompromis 1 článek za 14 dní . Přece si myslím že už to má vliv na kvalitu těch 7 dní , jen tím ,že to muže odradit plno zájemců . Pak také kdybych to bral podle mého rozvrhu přes léto a měl bych přidat 1 hodinku strávené nad článkem ,tak bych to zrovna zabalil . Je to jen můj rychlí názor, takže neočekávám odezvu max prostředníček zvednutý u monitoru . Úsměv na tváři vám přeji

Bellatrix Ne o 13:47

Problém je, že ty počítáš se dvěma alternativami: buď málo redaktorů, kteří píšou víc, nebo hodně redaktorů, kteří píšou málo. Jenže ta alternativa s hodně redaktory nikdy nenastala a nikdy ani nenastane, tudíž je nereálná.

Masterblaster Ne o 18:27

@Bellatrix Dobře, tak asi nikdy nenastane , když to říkáš ty . Je to prostě nereálné , snížit nároky na redaktora. Rozumím .To byl spíš jen návrh , který by měl ten zájemce navrhnout . Dík

Dud-lajda Pred 23 hod.

No nevím...7 dní na napsání jednoho článku o rozsahu cca 1-2 strany, navíc o hře, respektive o tématu, který redaktora zajímá, tudíž se pohybuje pravidelně mezi zahraničními weby apod., mi nepřijde jako nějaký extrémní nápor. Jo pár hodin to zabere, dalších pár hodin nějaký grafická úprava, ale nepřijde mi to jako něco strašného. Věřím, že daleko větší problém bude spíš o čem psát v sekcích jako je Hearthstone např., kdy aktualizace nebo nějaké novinky nejsou tak často. Zde už redaktor pak v období okurek musí být hodně vynalézavý, aby něco napsal.

kritik Pred 19 hod.

Ja bych rekl, ze ted je dost spatna doba na to snažit se psát (kvalitně) o Wowku, nikomu to nezavidim, ono fakt neni skoro o čem, jistě muzete prekladat clanky ze zahraničnich webu,ale to asi neni uplne duvod pro vetsinu aby tento web navštěvovala. Něco jineho jsou dlouhe anglicke texty, jako ruzne povidky tam by asi překlad ocenil každý, ale překládat hotfixy jen aby byl nějaký článek .. no nevim. Ale obecne kdyby se toho ve Wowku dělo víc, tak tech článů je tu víc taky, ale pořád čest těm co se aspoň snaží ..

Vencino 15.03.2019 09:05

redaktory to chce, tadle stránka neni zrovna moc živá, takže přeju hodně úspěchů, ať se to povede a tedle web trochu ožije

Rambonit 14.03.2019 19:42

Článek požadujete česky/anglicky? Ani jedno není problém, jde mi o požadované náležitosti.

WitekCZ 14.03.2019 21:22

Přinášíme zprávy pro české publikum, tak česky prosím

WitekCZ 14.03.2019 17:35

Ano, můžou

manuel 14.03.2019 17:26

A môžu sa o miesta uchádzať osoby mladšie ako 18 rokov?

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet