Operace a mise v CS:GO

Operace 

Operace jsou formou rozšíření hry, které si lze zakoupit přímo ve hře a získat tak přístup ke komunitou vytvořeným mapám, exkluzivní mincí k dané operaci, jež může být dle dosáhnutého postupu misí bronzová přes stříbrnou až k zlaté (a od operace Hydra také diamantová).

Novější operace v sobě obsahují také exkluzivníé droby v podobě zbraňových kolekcí s komunitními skiny a vlastní dropovatelnou bednou.
Většina operací trvá přibližně čtvrt roku, některé byly však prodlouženy a jejich cena po prodloužení zlevněna.

Seznam všech operací:

  1. Payback - jaro/léto 2013
  2. Bravo - podzim/zima 2013
  3. Phoenix - jaro 2014
  4. Breakout - léto/podzim 2014
  5. Vanguard - zima 2015
  6. Bloodhound - léto/podzim 2015
  7. Wildfire - jaro 2016
  8. Hydra - jaro 2017

Mise

Od operace Breakout mají všichni, kdo si operaci zakoupili, možnost vstoupit do operačních misí. Za jejich splnění se získávaly až do operace Hydra zkušenostní body, které umožňovaly rank-upovat na zkušenostních rancích, a tak mít možnost dropovatelných itemů.

S každou novou operací se nároky na hráče mění, ale mise už jsou běžnou součástí. V misích musí hráč čelit vlnám oponentů, plnit úkoly, nebo spolupracovat s kamarádem (který nemusí mít zakoupenou operaci), a tak ozvláštnit hru zkušenějším hráčům.

 

 

 

Mince

Při plnění úkolů operací lze získávat zkušenosti a tím vylepšovat operační mince od bronzové až do zlaté nebo nově diamantové. Tyto mince se pak dají vystavit v profilu hráče. Více o těchto mincích najdete TADY.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet
;